Nápověda


V této sekci jsme pro vás připravili postupy a návody, pomocí kterých se můžete lépe zorientovat v prostředí portálu CPTO.


 • + Jak se registrovat?

  Jsme rádi, že máte zájem o registraci na našem portálu CPTO. Registrace je velmi jednoduchá. Postupujte dle následujících kroků: 1. V horní liště klikněte na tlačítko Registrace.

  2. Po kliknutí na tlačítko Registrace se vám zobrazí tabulka, do které vyplníte svou e-mailovou adresu a poté své heslo.

  3. Jakmile jsou tyto potřebné informace vyplněny, potvrďte možnost Souhlasím se smluvními podmínkami a po odsouhlasení klikněte na tlačítko Zaregistrovat.

  4. Nyní jste úspěšně zaregistrován/a na portálu a můžete vyplnit své osobní údaje (na osobní údaje proklik na vyplnění osobních údajů), abyste mohli vytvořit svůj první vklad.

  V případě jakýchkoliv nejasností, či dotazů nás neváhejte kontaktovat.
 • + Jak provést vklad

  1. Před provedením svého prvního vkladu musíte nejdříve vyplnit své osobní údaje (proklik na osobní údaje na profilu). Následující kroky můžete provést až po vyplnění a potvrzení svých osobních údajů.

  2. Po přihlášení do portálu se vám zobrazí stránka Portfolio (V případě, že se vám tato stránka nezobrazila, vyberte ji z možností v horní liště a klikněte na tlačítko Portfolio).

  3. Jakmile se dostanete na stránku Portfolio, na stránce se vám zobrazí tři možnosti - Vklad prostředků, Výběr prostředků a Poslední akce. Jelikož máte zájem o vklad prostředků, klikněte na tlačítko Spravovat vklady.

  4. Po kliknutí na tlačítko Spravovat vklady se vám zobrazila stránka, na které vidíte přehled a veškeré informace o vašich dosavadních vkladech. Nyní klikněte na možnost vpravo v oranžovém rámečku Zadat nový vklad.

  5. Nyní se vám zobrazila stránka, kde vyberete Typ produktu a Částku vkladu v Kč, kterou chcete vložit. Jakmile máte vyplněno, klikněte na tlačítko Přejít k platbě.

  6. Po kliknutí na tlačítko Přejít k platbě vám byly na e-mailovou adresu (zadanou při registraci) zaslány platební údaje. Platební údaje si otevřete na vaší e-mailové adrese a proveďte platbu.

  7. Po provedení platby je váš vklad hotový.

  V případě jakýchkoliv nejasností, či dotazů nás neváhejte kontaktovat.
 • + Jak vyplnit své osobní údaje

  Jak vyplnit své osobní údaje?

  1. Po přihlášení do portálu, klikněte vpravo nahoře na vaši e-mailovou adresu.

  2. Po kliknutí se vám zobrazí možnosti Profil, Nastavení a Odhlásit.

  3. Klikněte na možnost Nastavení

  V případě jakýchkoliv nejasností, či dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nenašli jste, co hledáte? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.